DJ Majk

Od léta 2003 se mnou natrvalo hraje i DJ Maniak, kluk vlastním jménem Jan Čadek. Přišel za mnou do Sázavského klubu Chechták a chtěl pustit něco ze svého CD-čka, které sám dělal - remix DJ Boba Chihuahua, nebo třeba The Final Countdown od Europe viz. sekce Download. Pak jsem ho pozval i do Hradových Střímelic… Momentálně hrajeme spolu nebo i odděleně dle potřeby. Hrajeme zde stále a snažíme se zvedat návštěvnost a spokojenost návštěvníků. Pravda moje gramce a techno tam občas moc nezapadnou, ale hraje se mi tam nejlíp.

Srpen 2004 - Momentálně spolu hrajeme středy v Sázavském klubu Chechták, takže nás tam můžete vidět v akci. PS: beru s sebou gramce. Brzy se chystám natočit nové demo, ty starší nabízím ke stažení... viz. sekce Download. Kdo jste mě kdy slyšel míchat na gramcích, nebo slyšel moje demo prosím napište mi, jak se Vám to líbí... Díkesss.

Říjen 2004 - Já se nyní již soustředím na trénink hraní a míchání na gramcích. Trénuji celkem pravidelně v clubu zvaném Cafebar O2 v Praze. Tento clubík se nachází na okraji parku na Karlově náměstí. Vysloužil jsem si přezdívku "technolog majk". Většinu hraní a práce přenechávám DJ Maniakovi a nebo ostatním. Jednak se to kluci musí řádně naučit a jednak mě už moc nebere hrát pořád dokola Kabáty či Divokýho Billa. Jenom tam kde si mohu aspoň chvilku škrábnout desku, třebas v Sázavě v Chechtáku nebo v Shabu v Uhlířských Janovicích. Tam s sebou beru i gramce. A pomáhám dělat show společně s DJ Maniakem. Na gramcích se také pokouším o scratchování v kapele Klekee Petra, máme za s sebou i několik koncertů. Změnilo se i moje tzv. normální zaměstnání. Od října 2003 jsem zaměstnán jako taxikář viz. foto. Zde mě tedy můžete také zastihnout... Mějte se fajn a přijďte se na nás někdy někam podívat !!!

Váš DJ Majk


[ Zpět ]